+90 850 259 90 90

info@kolaysoft.com.tr

Bizi Takip Edin

ZET

NEDİR

ZET NEDİR ?

“Kolaysoft Ziyaretçi Eş Zamanlı Takip Sistemi” (ZET) gelen ziyaretçilerin bina içerisinde nerede olduğunu takip etmek için geliştirilmiş entegre yazılım ve donanım çözümüdür. Ziyaretçiye verilen kart sayesinde ziyaretçinin bina içerisinde nerede olduğu güvenlik biriminde bulunan ekrandan an be an takip edilmesini sağlar.

 

Ziyaretçinin bina içerisindeki gezinti krokisi kayıt altına alınmaktadır. Olası bir problem ve güvenlik sorununda, olay mahallinde hangi ziyaretçilerin bulunduğu, bulunma süreleri ayrıntılı rapor olarak alınabilmektedir.

Bu kayıtlar geçmişe dönük olarak da alınabileceğinden sonradan çıkabilecek olayların aydınlatılmasında da büyük fayda sağlamaktadır.

"Büyük İşler Büyük Güvenlik Gerektirir"

Artık günümüz dünyasında güvenlik büyük önem arz etmektedir. Güvenliğine önem veren firmalar ile kamu kurum ve kuruluşları için her hangi bir güvenlik zaafiyetinde olaya anında müdahale edilmesi büyük bir önem taşımaktadır.

Kolaysoft ziyaretçi eş zamanlı  takip sistemi ( ZET) güvenliğinizi bir adım öne taşır. İşinize odaklanıp rahat rahat çalışmanıza yardımcı olur.

ZET  “huzurlu iş yerleri için”

FAYDALARI

ZET Sisteminin Sağladığı Faydalar

YANGIN ve AFETLERDE

Olası bir yangın veya doğal afette içeride bulunan ziyaretçilerin, hangi katta ve konumda olduğunu görebilirsiniz.

TERÖRLE MÜCADELEDE

Ziyaretçiler takip edildiklerini, olası bir eylem yapacaklarında bunun anında görüleceğini bildiklerinde, yapacakları eylemden vazgeçerler. Dolaysıyla olası bir terör olayının engellenmesinde caydırıcı etki yapar.

BİLGİ YÖNLENDİRMESİ

Karta gönderilen mesajlar ile ziyaretçilerin doğru kat ve/ya konumlara yönlendirilmesi sağlanır.

YETKİSİZ ERİŞİM

Ziyaretçilerin yetkisiz alanlara giriş yaptıklarında uyarı verir. Olası güvenlik zafiyetlerinin azalmasına katkıda bulunur.

PERSONEL İZLEME

Personelin takibini yaparak, suistimallerin azalmasına katkı sağlar. Böylelikle işlerin daha düzgün işlemesine ve verimliliğin artmasına katkı sağlar.

 

DEVRİYE TAKİBİ

Güvenlik elemanlarının rutin yapmaları gereken, devriyelerini kontrol eder. Herhangi bir suistimalin azalmasına katkı sağlayarak, bina güvenliğini artırmış olur.

 

%100 Yerli Ürün

Tasarım, yazılım ve imalatı tamamen yerli sermaye ile gerçekleştirilmiştir.

DMO Ürünü

Kurum ve kuruluşların ihtiyacı yönünde hazırlanan bu ürün Devlet Malzeme Ofisinin inceleme ve onayı sonrasında ürün katoloğuna girmiştir. DMO üzerinden bütün kurum ve kuruluşlar bu ürüne sahip olabilirler.

https://www.dmo.gov.tr/Esatis

Sistem Nasıl Çalışır?

Ziyaretçilere elektronik bir kart verilir, bu kart mekan/odalara yerleştirilen alıcılarla iletişime geçer ve kartın bulundurun konumu merkezi bilgisayara bildirir. Ayrıca izinsiz girişlerde uyarı verir.

ZET 4 Ana bileşen üzerinde tümleşik olarak çalışmaktadır.

1- Merkezi yazılım
2- Ziyaretçi kartı
3- Kart hazırlama istasyonu
4- GPRS alıcı-verici
© Tüm Hakları Saklıdır | Kolaysoft Teknoloji A.Ş.